Illés Árpád, a Debreceni Egyetem hazailag és nemzetközileg is elismert belgyógyász és hematológus professzora a Klinikai Központ elnökhelyetteseként is folytatja szakmai munkáját. A több évtizedes gyógyító, kutatói és vezetői tapasztalattal rendelkező szakember új pozícióját július elsejétől tölti be. Megbízását csütörtökön vette át Szabó Zoltán professzortól, a Klinikai Központ elnökétől.